Предмет: Савремени шпански језик П-2

није положио

до 50

НАПОМЕНЕ:
Похађање наставе је обавезно.
Студент мора да испуни предиспитне обавезе како би стекао услов за излазак на завршни испит. Студент је остварио предиспитне обавезе уколико је полагао колоквијум и редовно присуствовао настави. На колоквијуму је неопходно  остварити поене.  Уколико је број поена на колоквијуму нула (0), студент није испунио предиспитне обавезе и нема право полагања завршног испита. Колоквијум се искључиво полаже на редовном часу, у унапред одређеном термину (видети у плану рада).
Студент је положио писмени део завршног испита уколико је остварио најмање 51% од укупног броја поена на тесту. Уколико коначна оцена није позитивна (односно, уколико студент оствари мање од 51% поена), у наредном испитном року студент има право да полаже само завршни испит (писмено-усмени), односно нема право поправног колоквијума. Уколико студент не положи усмени део испита, писмени део (као и предиспитне обавезе, односно колоквијум) важи онолико испитних рокова на које студент има право полагања истог предмета, односно, највише још два рока (септембар и октобар). Усмени део испита је, као и писмени, обавезан, све и уколико студент и без њега има довољан број поена за пролазну оцену. На усменом испиту такође је неопходно да студент оствари најмање 51%.
У случају да студент није полагао или није остварио поене на предиспитним обавезама (колоквијуму), нема право полагања завршног испита.

ПЛАН РАДА

Модел теста за завршни испит

Теме за усмени испит