Пријављивање за предмете Савремени немачки језик П-1 почетни, Савремени немачки језик П-1 напредни и Савремени немачки језик П-3

Пријављивање за предмете Савремени немачки језик П-1 почетни, Савремени немачки језик П-1 напредни  и Савремени немачки језик П-3 обавља се електронским путем, слањем пријаве (име, презиме, студијска група, број индекса) на мејл:

nemacki.izborni.pocetni@gmail.com

nemacki.izborni.napredni@gmail.com

Број места за Савремени немачки језик П-1 почетни је ограничен, а пријављивање почиње у петак 2.11.2018. у 00:00. Списак примљених студената биће објављен на сајту 5.11.2018. године.

Моле се студенти који се пријављују за Савремени немачки језик П-1 напредни, да поред горе наведених података у својој пријави напишу оквирно који су ниво, као и да дођу на улазно тестирање које се обавља у петак 2.11. у 18.00 у сали 430.

Студенти који желе да слушају Савремени немачки језик П-3, а који су одслушали Савремени немачки језик П-2, се моле да пошаљу пријаву на мејл:

nemacki.izborni.fil.bg@gmail.com

Настава је обавезна и води се евиденција присуства. Све неопходне информације студенти ће добити на првом часу.