Studiranje u Koreji – Informativno predavanje

U ponedeljak 20. februara, u Sali za sednice Filološkog fakulteta u Beogradu, od 14 časova, održaće se informativno predavanje o studiranju u Republici Koreji. Ovo će biti prvo predavanje u ovogodišnjoj seriji predavanja na fakultetima na temu studiranja u Koreji, i održava se na inicijativu ambasade Republike Koreje, u saradnji sa Filološkim fakultetom Univerziteta u Beogradu. Ovogodišnji konkurs za stipendije Vlade Republike Koreje je raspisan i trajaće do 16. marta, tako da ovom prilikom pozivamo sve studente koji razmišljaju da se prijave da dodju i informišu se više o načinu prijave u samom procesu studiranja u Koreji.

Ambasada Republike Koreje već nekoliko godina intenzivno stimuliše mlade ljude iz Srbije da posete Koreju kroz razne programe i aktivnosti, kao i da se oprobaju na nekim od njihovih fakulteta, putem programa korejske vlade. Na predavanju 20. februara možete čuti kakva su dosadašnja iskustva srpskih studenata u Koreji, koje su sve prednosti i mane studiranja u ovoj zemlji, kao i mogućnosti dobijanja stipendija i odlaska u Koreju na kraći i duži period. Na predavanje su pozvani svi studenti, profesori ali i roditelji, pošto ćemo odgovarati na sva pitanja i postojeće nedoumice oko ovog programa.

Preuzmite POSTER.